Organizacja nauczania - Akademicki Zespół Szkół

British Council Addvantage Partner Institution logo

Organizacja nauczania

1. Szkoła pracuje pięć dni w tygodniu.
  2. Uczniowie mogą korzystać z biblioteki uczelnianej, a także z baru uczelnianego.
  3. Długość i terminy ferii i wakacji są zgodne z Kalendarzem Roku Szkolnego MEN.
  4. Organizujemy wycieczki dydaktyczne do kin, teatrów, muzeów, na wystawy oraz warsztaty naukowo-dydaktyczne. Współpracujemy m.in. z Teatrem Narodowym, Muzeum Narodowym, Muzeum Powstania Warszawskiego, Domem Spotkań z Historią i Instytutem Języka Polskiego UW, Politechniką Warszawską, CN Kopernik i Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie.
  5. Uczniowie mają możliwość uczestniczenia w grze giełdowej oraz innych formach aktywizacji ekonomicznej.

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie
ul. Kawęczyńska 36. 03-772

Ważne informacje
Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że budynek szkoły pozostaje zamknięty do dnia 24.05.2020 r. Kontakt z sekretariatem szkoły oraz z dyrekcją odbywa się wyłącznie drogą mailową - superszkola@mac.edu.pl. Kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły jest możliwy w środy w godzinach 10:00-13:00. Z poważaniem, Dyrekcja Akademickiego Zespołu Szkół WSM